500 ml Spirituosenflasche "NOCTURNE" Klarglas rund
2,04 €
2,43 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 8 |
2,04 €
/ netto
|
| do 89 |
1,83 €
/ netto
10 %
|
| do 440 |
1,55 €
/ netto
24 %
|
| od 441 |
1,21 €
/ netto
41 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
45583P2
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 500 ml / 0.5 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 188.4 mm |
| Waga: | 450 g |
| Jednostka opakowania: |
9 sztuk na karton
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109045 |
| Gwint: | gwint korka |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | Szkło |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.