500 ml Spirituosenflasche "APOTHEKER" Braunglas rund
2,66 €
3,17 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 8 |
2,66 €
/ netto
|
| do 89 |
2,27 €
/ netto
15 %
|
| do 584 |
1,93 €
/ netto
27 %
|
| od 585 |
1,34 €
/ netto
50 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
37010P2
500 ml Sprituosenflasche "APOTHEKER" Braunglas rund
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 500 ml / 0.5 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 162 mm |
| Waga: | 350 g |
| Jednostka opakowania: |
9 sztuk na karton
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109045 |
| Certyfikat UN: | brak |
| Gwint: | brak gwintu, gwint korka |
| Kolor: | brązowy |
| Materiał: | Szkło |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.