500 ml pojemnik szerokootworowy z HDPE, naturalny, RD 80, okrągły
1,02 €
1,21 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 185 |
1,02 €
/ netto
|
| do 1115 |
0,77 €
/ netto
25 %
|
| do 2231 |
0,65 €
/ netto
36 %
|
| od 2232 |
0,56 €
/ netto
45 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
4-0100-0500-80
- 500ml Volumen Fassungsvermögen
- Robuster HDPE Kunststoff
- Farbe natur (milchig-transparent)
- Weithalsschraubgewinde RD 80
- Mit Schulter
- Etikettierbar
- Problemloses Befüllen und Entleeren durch große Öffnung
- Schraubverschluss in weiß, schwarz, blau, rot, grün, türkis und hellgrün erhältlich
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 500 ml / 0.5 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 87 mm |
| Waga: | 35 g |
| Jednostka opakowania: |
186 sztuk na karton
2232 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 80 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 101.70 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.