500 ml butelka z wąską szyjką ze szkła bezbarwnego, GL 25, okrągła
1,96 €
2,33 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 11 |
1,96 €
/ netto
|
| do 349 |
1,68 €
/ netto
14 %
|
| do 699 |
1,47 €
/ netto
25 %
|
| od 700 |
1,33 €
/ netto
32 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
1-0200-0500-25
- 500ml Volumen Fassungsvermögen
- Klarglas
- Hydrolytische Klasse III
- Gewinde GL 25
- Geschmacks- und geruchsneutral
- Verwendung: Probenentnahme für Rückstellmuster, Lagerung und Transport von Flüssigkeiten, groben Feststoffen, wie z.B. Granulate
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 500 ml / 0.5 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 183.7 mm |
| Waga: | 315 g |
| Jednostka opakowania: |
12 sztuk na karton
700 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109043 |
| Gwint: | GL 25 |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | Szkło |
| Ślad węglowy produktu: | 730.50 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.