500 ml butelka z szeroką szyjką ze szkła brązowego, GL 54, kwadratowa
3,25 €
3,87 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 19 |
3,25 €
/ netto
|
| do 419 |
2,78 €
/ netto
14 %
|
| do 839 |
2,43 €
/ netto
25 %
|
| od 840 |
2,20 €
/ netto
32 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
1-1301-0500-54
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 500 ml / 0.5 litr |
|---|---|
| Długość: | 77 mm |
| Szerokość: | 77 mm |
| Wysokość: | 173.3 mm |
| Waga: | 360 g |
| Jednostka opakowania: |
20 sztuk na karton
840 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109071 |
| Gwint: | GL 54 |
| Kolor: | brązowy |
| Materiał: | Szkło |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.