500 ml butelka UN z HDPE, naturalna, OV 54
2,08 €
2,48 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 189 |
2,08 €
/ netto
|
| do 743 |
1,78 €
/ netto
14 %
|
| do 1487 |
1,63 €
/ netto
22 %
|
| od 1488 |
1,49 €
/ netto
28 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
2-0200-0500-54
- 500ml Volumen Fassungsvermögen
- Robuster HDPE Kunststoff
- Kunststoff natur (milchig-transparent)
- Gewinde OV 54
- Mit eingezogenem Etikettierfeld
- Geschmacks- und geruchsneutral
- Ideal zum Abfüllen chemisch-technischer Stoffe
- Mit UN-Zulassung für Feststoffe
- Für hochwertige Pulver und Salze, Füllgüter, die UN-Zulassung benötigen, ideal für Rückstellmuster
- Verschluss: Originalitätsverschluss blau
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 500 ml / 0.5 litr |
|---|---|
| Długość: | 75 mm |
| Szerokość: | 75 mm |
| Wysokość: | 162 mm |
| Waga: | 47 g |
| Jednostka opakowania: |
190 sztuk na karton
1488 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Certyfikat UN: | 3H1/X1.5/S/... |
| Gwint: | OV 54 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 138.50 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.