500 ml butelka okrągła z rHDPE, biała, 28/410, z zaokrąglonym ramieniem
0,54 €
0,64 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 218 |
0,54 €
/ netto
|
| do 1313 |
0,36 €
/ netto
33 %
|
| do 2408 |
0,32 €
/ netto
41 %
|
| od 2409 |
0,29 €
/ netto
46 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
23-0201-0500-28/410-RX
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 500 ml / 0.5 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 171 mm |
| Waga: | 35 g |
| Jednostka opakowania: |
219 sztuk na karton
2409 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | 28/410 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | rHDPE |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.