500 ml butelka okrągła z HDPE, naturalna, 28/410, z zaokrąglonym ramieniem
0,46 €
0,55 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 1919 |
0,46 €
/ netto
|
| od 1920 |
0,36 €
/ netto
22 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
3-0200-0500-28/410-TY-I
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 500 ml / 0.5 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 171 mm |
| Waga: | 35 g |
| Jednostka opakowania: |
180 sztuk na karton
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39231010 |
| Gwint: | 28/410 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.