500 ml butelka okrągła z HDPE, czarna, RD 45
2,53 €
3,01 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 119 |
2,53 €
/ netto
|
| do 719 |
2,17 €
/ netto
14 %
|
| do 1439 |
1,99 €
/ netto
21 %
|
| od 1440 |
1,81 €
/ netto
28 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
3-0602-0500-45
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 500 ml / 0.5 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 176.5 mm |
| Waga: | 50 g |
| Jednostka opakowania: |
120 sztuk na karton
1440 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Certyfikat UN: | 1H1/X1.9/250/... |
| Gwint: | ND 45 |
| Kolor: | czarny |
| Materiał: | HDPE |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.