500 ml butelka na chemikalia z HDPE, naturalna, RD 64, kwadratowa
1,06 €
1,26 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 199 |
1,06 €
/ netto
|
| do 1199 |
0,81 €
/ netto
24 %
|
| do 2399 |
0,70 €
/ netto
34 %
|
| od 2400 |
0,64 €
/ netto
40 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
2-0600-0500-64
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 500 ml / 0.5 litr |
|---|---|
| Długość: | 74 mm |
| Szerokość: | 74 mm |
| Wysokość: | 128 mm |
| Waga: | 39.5 g |
| Jednostka opakowania: |
200 sztuk na karton
2400 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 64 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.