500 ml butelka medyczna ze szkła bezbarwnego, PP 28, okrągła
2,01 €
2,39 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 17 |
2,01 €
/ netto
|
| do 329 |
1,73 €
/ netto
14 %
|
| do 659 |
1,58 €
/ netto
21 %
|
| od 660 |
1,36 €
/ netto
32 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
1-0400-0500-28
- Klarglas
- Hydrolytische Klasse III
- Gewinde PP 28
- 500ml Volumen Fassungsvermögen
- Geschmacks- und geruchsneutral
- Verwendung: Probenentnahme für Rückstellmuster, Lagerung und Transport von Flüssigkeiten, Arzneimittel wie Tinkturen oder Lösungen
- Verschlüsse: Originalitätsverschluss weiß mit Gießring, Schraubverschluss schwarz mit Innenkonus, Schraubverschluss schwarz mit Schaumeinlage, Originalitätsverschluss weiß m. PTFE-Einlage, Originalitätsverschluss weiß m. LDPE-Einlage, Originalitätsverschluss weiß m. EPE-Schaumeinlage
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 500 ml / 0.5 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 161 mm |
| Waga: | 285 g |
| Jednostka opakowania: |
18 sztuk na karton
660 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109043 |
| Gwint: | PP 28 |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | Szkło |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.