500 ml butelka do spryskiwaczy z HDPE, biała, RD 28
0,64 €
0,76 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 188 |
0,64 €
/ netto
|
| do 755 |
0,47 €
/ netto
27 %
|
| do 1511 |
0,41 €
/ netto
36 %
|
| od 1512 |
0,36 €
/ netto
44 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
3-2001-0500-28
- 500ml bauchige Sprüh- oder Keulenflasche aus HDPE-Kunststoff
- Farbe weiß
- Enghals Öffnung mit DIN 28 Gewinde
- ohne UN-Zulassung
- standfest
- runde Form mit schräger Schulter
- Verwendung: ideal für den Einsatz im Garten- oder Haushaltsbereich
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 500 ml / 0.5 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 191 mm |
| Waga: | 40 g |
| Jednostka opakowania: |
189 sztuk na karton
1512 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 28 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 117.90 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.