50 ml Spirituosenflasche "GINGERBREAD" Klarglas rund
2,04 €
2,43 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 59 |
2,04 €
/ netto
|
| do 599 |
1,83 €
/ netto
10 %
|
| do 2039 |
1,55 €
/ netto
24 %
|
| od 2040 |
1,09 €
/ netto
47 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
17792B1
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 50 ml / 0.05 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 110 mm |
| Waga: | 120 g |
| Jednostka opakowania: |
60 sztuk na karton
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109047 |
| Gwint: | PP 18 |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | Szkło |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.