50 ml słoik na krem z PP, biały, RD 68, okrągły
0,26 €
0,31 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 584 |
0,26 €
/ netto
|
| do 5849 |
0,20 €
/ netto
23 %
|
| do 11699 |
0,17 €
/ netto
35 %
|
| od 11700 |
0,14 €
/ netto
46 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
4-2001-0050-68
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 50 ml / 0.05 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 28.2 mm |
| Waga: | 10.85 g |
| Jednostka opakowania: |
540 sztuk na karton
10800 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 68 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | PP |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.