50 ml butelka owalna z HDPE, naturalna, RD 18
0,60 €
0,71 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 599 |
0,60 €
/ netto
|
| do 7199 |
0,22 €
/ netto
63 %
|
| do 14399 |
0,19 €
/ netto
68 %
|
| od 14400 |
0,17 €
/ netto
72 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
3-3000-0050-18EE
- 50ml Volumen Fassungsvermögen
- Aus HDPE Kunststoff
- Farbe natur (milchig-transparent)
- Enghals DIN 18 Schraubgewinde
- Etikettierbar
- Aromenbeständig
- Lebensmittel unbedenklich - geschmacks- & geruchsneutral
- Spülmaschinengeeignet - leicht zu reinigen
- Absolut luft- und wasserdicht mit optionalem Schraubverschluss
- Einfaches Mischen und Dosieren von E-Liquids mit einem Dosierverschluss
- Physiologisch unbedenklich & beständig für Säuren, Basen und Alkohole
- Verwendung: z.B. zum Abfüllen von E-Liquid-Aromen, Augentropfen, Klebstoffe, Essenzen, Mischen von Basen, Desinfektionsmittel für unterwegs
- Verschlüsse: Klappscharnierverschluss, Verschluss mit Dosierspitze
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 50 ml / 0.05 litr |
|---|---|
| Długość: | 46 mm |
| Szerokość: | 25 mm |
| Wysokość: | 89.8 mm |
| Waga: | 8.8 g |
| Jednostka opakowania: |
600 sztuk na karton
14400 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 18 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.