50 ml butelka okrągła z LDPE, naturalna, RD 18, cylindryczna
0,18 €
0,21 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 1499 |
0,18 €
/ netto
|
| do 8999 |
0,13 €
/ netto
28 %
|
| do 17999 |
0,12 €
/ netto
33 %
|
| od 18000 |
0,11 €
/ netto
39 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
3-0100-0050-18-LD-WA
- 50ml Volumen Fassungsvermögen
- Aus LDPE Kunststoff
- ohne Weichmacher
- Made in Germany
- Leicht zu drücken und trotzdem robust
- Farbe natur (milchig-transparent)
- Enghals DIN 18 Schraubgewinde
- Etikettierbar
- Inhalt aus Quetschflasche mit leichtem Druck entleerbar
- Lebensmittel unbedenklich - geschmacks- & geruchsneutral
- Spülmaschinengeeignet - leicht zu reinigen
- Absolut luft- und wasserdicht
- Einfaches Mischen und Dosieren von E-Liquids mit einem Dosierverschluss
- Physiologisch unbedenklich & beständig für Säuren, Basen und Alkohole
- Verwendung: z.B. zum Abfüllen von E-Liquid-Aromen, Augentropfen, Klebstoffe, Essenzen
- Verschlüsse: Klappscharnierverschluss, Verschluss mit Dosierspitze
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 50 ml / 0.05 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 92.8 mm |
| Waga: | 6 g |
| Jednostka opakowania: |
1500 sztuk na karton
18000 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 18 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | LDPE |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.