50 ml butelka okrągła z HDPE, biała, RD 18, cylindryczna
0,15 €
0,18 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 1299 |
0,15 €
/ netto
|
| do 7799 |
0,12 €
/ netto
20 %
|
| do 15599 |
0,11 €
/ netto
27 %
|
| od 15600 |
0,10 €
/ netto
33 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
3-0101-0050-18
- 50ml Volumen Fassungsvermögen
- Robuster HDPE Kunststoff
- Kunststoff weiß eingefärbt
- Gewinde RD 18
- Geschmacks- und Geruchsneutral
- Für Lebensmittel geeignet
- Ideal für die Anwendung im Kosmetikbereich
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 50 ml / 0.05 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 95.2 mm |
| Waga: | 6 g |
| Jednostka opakowania: |
1300 sztuk na karton
15600 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 18 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 17.60 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.