50 ml butelka medyczna – rixaline – szkło bezbarwne, gwint PP 28
1,56 €
1,86 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 74 |
1,56 €
/ netto
|
| do 3266 |
0,52 €
/ netto
67 %
|
| do 6533 |
0,31 €
/ netto
80 %
|
| od 6534 |
0,26 €
/ netto
83 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
1-0400-0050-28-RX
50 ml Medizinflasche Rixaline - Klarglas - Gewinde GL 28
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 50 ml / 0.05 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 80.7 mm |
| Waga: | 57 g |
| Jednostka opakowania: |
75 sztuk na karton
6534 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109047 |
| Gwint: | PP 28 |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | Szkło |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.