50 ml butelka laboratoryjna z LDPE, naturalna, RD 18, okrągła
0,86 €
1,02 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 899 |
0,86 €
/ netto
|
| do 5399 |
0,74 €
/ netto
14 %
|
| do 10799 |
0,68 €
/ netto
21 %
|
| od 10800 |
0,62 €
/ netto
28 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
3-0330-0050-18
- 50ml Volumen Fassungsvermögen
- LDPE Kunststoff
- Leicht zu drücken und trotzdem robust
- Kunststoff natur (milchig-transparent)
- Enghals Schraubgewinde DIN 18
- Durch transparente Optik ist der Füllstand jederzeit ersichtlich
- Leichtes Befüllen oder Reinigen dank der großen Öffnung
- Ideal als Rückstellbehälter oder Spritzflasche
- Zum Abfüllen, Aufbewahren oder Transport von Flüssigkeiten, Pasten, Pulver oder Granulate
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 50 ml / 0.05 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 86 mm |
| Waga: | 9 g |
| Jednostka opakowania: |
900 sztuk na karton
10800 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 18 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | LDPE |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.