50 ml butelka kroplowa ze szkła bezbarwnego matowego, 20/410, okrągła
0,80 €
0,95 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 74 |
0,80 €
/ netto
|
| do 749 |
0,69 €
/ netto
14 %
|
| do 2249 |
0,64 €
/ netto
20 %
|
| od 2250 |
0,46 €
/ netto
43 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
1-0504-0050-20/410
- Klarglas mattiert
- Hydrolytische Klasse III
- Gewinde 20/410
- 50ml Volumen Fassungsvermögen
- Geschmacks- und geruchsneutral
- Chemisch stabil, unerwünschte Stoffe werden nicht an den Inhalt abgegeben
- edle Optik, leicht durchscheinend
- Verwendung: Abfüllung von Duftölen, Pharmazeutika oder homöopathischen Produkten, Kosmetika, Lebensmittel
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 50 ml / 0.05 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 91 mm |
| Waga: | 70 g |
| Jednostka opakowania: |
75 sztuk na karton
450 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109079 |
| Gwint: | 20/410 |
| Kolor: | bezbarwny matowy |
| Materiał: | Szkło |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.