50 ml butelka kroplowa ze szkła bezbarwnego, GL 18, okrągła
0,54 €
0,64 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 74 |
0,54 €
/ netto
|
| do 2573 |
0,46 €
/ netto
15 %
|
| do 4724 |
0,29 €
/ netto
46 %
|
| od 4725 |
0,21 €
/ netto
61 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
1-0500-0050-18-X
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 50 ml / 0.05 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 92.2 mm |
| Waga: | 55 g |
| Jednostka opakowania: |
75 sztuk na karton
10296 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109079 |
| Gwint: | GL 18 |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | Szkło |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.