5 l kanister UN z HDPE, naturalny, RD 51, prostokątny, waga 250 g
3,52 €
4,19 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 31 |
3,52 €
/ netto
|
| do 127 |
3,08 €
/ netto
13 %
|
| do 255 |
2,90 €
/ netto
18 %
|
| od 256 |
2,64 €
/ netto
25 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
6-0300-050-51-250
- 5l Volumen Fassungsvermögen
- Robuster HDPE Kunststoff Lebensmittelgeeignet
- UN – X Zulassung – für Füllgüter der Verpackungsgruppe I & II & III geeignet
- mit Skala – Skalierung in 1000ml-Schritten
- Stapelbar durch Stapelnocken
- Kunststoff natur (milchig-transparent) - Füllstand jederzeit erkennbar
- Mit Tragegriff
- Enghals Gewinde RD 51
- Luft- und wasserdicht
- Etikettierbar
- Geschmacks- und geruchsneutral
- Ideal zum Abfüllen von Gefahrgut-Flüssigkeiten
- Für Säuren, Lacke, Farben, Öle, Chemikalien oder Reinigungsmittel
- Verschluss: Kanisterverschluss und Auslaufhahn
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 5000 ml / 5 litr |
|---|---|
| Długość: | 145 mm |
| Szerokość: | 190 mm |
| Wysokość: | 251 mm |
| Waga: | 250 g |
| Jednostka opakowania: |
32 sztuk na karton
256 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233090 |
| Certyfikat UN: | 3H1/X1.9/250/... |
| Gwint: | ND 51 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 700.40 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.