5 l kanister UN z HDPE, naturalny, RD 45, prostokątny, waga 180 g
2,22 €
2,64 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 31 |
2,22 €
/ netto
|
| do 127 |
2,09 €
/ netto
6 %
|
| do 255 |
1,95 €
/ netto
12 %
|
| od 256 |
1,74 €
/ netto
22 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
6-0200-050-45-180
- 5l Volumen Fassungsvermögen
- Robuster HDPE Kunststoff
- UN – Y Zulassung – für Füllgüter der Verpackungsgruppe II & III geeignet
- Integrierte Sicke für bessere Stabilität
- Stapelbar durch Stapelnocken
- Kunststoff natur (milchig-transparent) - Füllstand jederzeit erkennbar
- Mit Tragegriff
- Enghals Gewinde RD 45
- Luft- und wasserdicht
- Geschmacks- und geruchsneutral
- Etikettierbar
- Ideal zum Abfüllen von Lebensmitteln
- Für Wasser, Alkohol, Saft, Most etc.
- Verschluss: Kanisterverschluss, Siebeinsatz, Pelikanpumpen, Hochziehverschluss, Entgasungsverschluss, Auslaufhahn
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 5000 ml / 5 litr |
|---|---|
| Długość: | 145 mm |
| Szerokość: | 190 mm |
| Wysokość: | 251 mm |
| Waga: | 180 g |
| Jednostka opakowania: |
32 sztuk na karton
256 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233090 |
| Certyfikat UN: | 3H1/Y1.9/170/... |
| Gwint: | ND 45 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 509.80 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.