40 ml Spirituosenflasche "VIERKANT" Klarglas eckig
0,75 €
0,89 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 14 |
0,75 €
/ netto
|
| do 149 |
0,68 €
/ netto
9 %
|
| do 4679 |
0,57 €
/ netto
24 %
|
| od 4680 |
0,40 €
/ netto
47 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
17176V1
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 40 ml / 0.04 litr |
|---|---|
| Długość: | 29 mm |
| Szerokość: | 29 mm |
| Wysokość: | 105.7 mm |
| Waga: | 77 g |
| Jednostka opakowania: |
15 sztuk na karton
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109047 |
| Gwint: | PP 18 |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | Szkło |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.