30 ml słoik z szeroką szyjką - rixaline - szkło bezbarwne, GL 32
0,46 €
0,55 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 125 |
0,46 €
/ netto
|
| do 2519 |
0,38 €
/ netto
17 %
|
| do 4913 |
0,33 €
/ netto
28 %
|
| od 4914 |
0,31 €
/ netto
33 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
1-0300-0030-32-RX
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 30 ml / 0.03 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 68 mm |
| Waga: | 50 g |
| Jednostka opakowania: |
75 sztuk na karton
9828 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109067 |
| Gwint: | GL 32 |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | Szkło |
| Ślad węglowy produktu: | 5000.00 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.