30 ml słoik kosmetyczny ze szkła bezbarwnego matowego, GL 54, okrągły
0,76 €
0,90 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 199 |
0,76 €
/ netto
|
| do 1199 |
0,62 €
/ netto
18 %
|
| do 2999 |
0,51 €
/ netto
33 %
|
| od 3000 |
0,46 €
/ netto
39 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
1-0904-0030-54
- 30ml Volumen Fassungsvermögen
- Klarglas mattiert
- Geruchs- und geschmacksneutral
- Leichte Befüllung durch große Öffnung
- Gewinde GL 54
- Ideal zum Abfüllen von Cremes, Lotionen und vielen anderen Kosmetikprodukten
- Hochwertige Glastiegel für einen optimalen Schutz des Füllgutes
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 30 ml / 0.03 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 34.7 mm |
| Waga: | 64.6 g |
| Jednostka opakowania: |
75 sztuk na karton
450 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109047 |
| Gwint: | GL 54 |
| Kolor: | bezbarwny matowy |
| Materiał: | Szkło |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.