30 ml butelka kroplowa ze szkła transparentno-brązowego, GL 18, okrągła
0,69 €
0,82 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 329 |
0,69 €
/ netto
|
| do 1649 |
0,52 €
/ netto
25 %
|
| od 1650 |
0,44 €
/ netto
36 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
1-0501-0030-18-M
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 30 ml / 0.03 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 78.8 mm |
| Waga: | 45 g |
| Jednostka opakowania: |
330 sztuk na karton
1980 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109079 |
| Gwint: | GL 18 |
| Kolor: | brąz matowy |
| Materiał: | Szkło |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.