30 l kanister UN z HDPE, naturalny, RD 61, prostokątny, waga 1250 g
15,71 €
18,69 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 3 |
15,71 €
/ netto
|
| do 23 |
8,49 €
/ netto
46 %
|
| do 47 |
7,65 €
/ netto
51 %
|
| od 48 |
6,80 €
/ netto
57 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
6-0300-300-61-1250
- 30l Volumen Fassungsvermögen
- Robuster HDPE Kunststoff
- UN – X Zulassung – für Füllgüter der Verpackungsgruppe I & II & III geeignet
- Stapelbar
- Kunststoff natur (milchig-transparent) - Füllstand jederzeit erkennbar
- Mit Tragegriff
- Weithals Gewinde RD 61
- Luft- und wasserdicht
- Etikettierbar
- Geschmacks- und geruchsneutral
- Ideal zum Abfüllen von Gefahrgut-Flüssigkeiten
- Für Säuren, Lacke, Farben, Öle, Chemikalien oder Reinigungsmittel
- Verschluss: Kanisterverschluss und Auslaufhahn
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 30000 ml / 30 litr |
|---|---|
| Długość: | 284 mm |
| Szerokość: | 320 mm |
| Wysokość: | 438 mm |
| Waga: | 1250 g |
| Jednostka opakowania: |
4 sztuk na karton
48 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233090 |
| Certyfikat UN: | 3H1/X1.9/250/... |
| Gwint: | ND 61 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 3468.50 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.