30 l hobbock z PP, biały, okrągły
8,91 €
10,60 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 9 |
8,91 €
/ netto
|
| do 59 |
6,75 €
/ netto
24 %
|
| do 239 |
5,68 €
/ netto
36 %
|
| od 240 |
4,86 €
/ netto
45 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
7-1001-300
- 30l Volumen
- Für Lebensmittel geeignet
- Aus PP Kunststoff
- Mit seitlichen Muschelgriffen
- Optional mit Schnappdeckel erhältlich
- Öffnungslasche mit integrierter Siegelfunktion
- Blickdicht - schützt Dein Füllgut vor Lichteinflüssen
- Geruchs- und geschmacksneutral
- Problemloser Transport auch im befüllten Zustand
- Durchmesser oben: 38,5 cm / Durchmesser unten: 31,5 cm
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 30000 ml / 30 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 388 mm |
| Waga: | 791.2 g |
| Jednostka opakowania: |
10 sztuk na karton
60 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233090 |
| Gwint: | zamknięcie samozatrzaskowe |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | PP |
| Ślad węglowy produktu: | 2630.70 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.