2500 ml butelka UN z HDPE, czarna, RD 45, okrągła
7,76 €
9,23 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 25 |
7,76 €
/ netto
|
| do 155 |
6,65 €
/ netto
14 %
|
| do 311 |
6,10 €
/ netto
21 %
|
| od 312 |
5,54 €
/ netto
29 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
3-0602-2500-45
• 2500ml Volumen Fassungsvermögen
• Robuster HDPE Kunststoff
• Kunststoff schwarz
• Gewinde OV 45
• Mit eingezogenem Etikettierfeld
• Geschmacks- und geruchsneutral
• Ideal zum Abfüllen chemisch-technischer Stoffe
• Mit UN-Zulassung für Feststoffe
• Für hochwertige Pulver und Salze, Füllgüter, die UN-Zulassung benötigen, ideal für Rückstellmuster
• Verschluss: Originalitäts Glockenverschluss
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 2500 ml / 2.5 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 282 mm |
| Waga: | 167 g |
| Jednostka opakowania: |
26 sztuk na karton
312 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233090 |
| Certyfikat UN: | 3H1/X1.9/250/... |
| Gwint: | ND 45 |
| Kolor: | czarny |
| Materiał: | HDPE |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.