2500 ml butelka UN z HDPE, biała, OV 80
4,59 €
5,46 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 26 |
4,59 €
/ netto
|
| do 161 |
3,94 €
/ netto
14 %
|
| do 323 |
3,61 €
/ netto
21 %
|
| od 324 |
3,28 €
/ netto
29 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
2-0201-2500-80
- 2500ml Volumen Fassungsvermögen
- Robuster HDPE Kunststoff
- Kunststoff weiß
- Gewinde OV 80
- Mit eingezogenem Etikettierfeld
- Geschmacks- und geruchsneutral
- Ideal zum Abfüllen chemisch-technischer Stoffe
- Mit UN-Zulassung für Feststoffe
- Für hochwertige Pulver und Salze, Füllgüter, die UN-Zulassung benötigen, ideal für Rückstellmuster
- Verschluss: Originalitätsverschluss blau und rot
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 2500 ml / 2.5 litr |
|---|---|
| Długość: | 122 mm |
| Szerokość: | 122 mm |
| Wysokość: | 260 mm |
| Waga: | 132 g |
| Jednostka opakowania: |
27 sztuk na karton
324 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233090 |
| Certyfikat UN: | 3H1/X5/S/... |
| Gwint: | OV 80 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 407.60 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.