2500 ml butelka kwadratowa z HDPE, naturalna, RD 80, prostokątna
2,48 €
2,95 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 59 |
2,48 €
/ netto
|
| do 239 |
1,89 €
/ netto
24 %
|
| do 479 |
1,65 €
/ netto
33 %
|
| od 480 |
1,49 €
/ netto
40 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
2-M0-2500-80
- 2500ml Volumen Fassungsvermögen
- Robuster HDPE Kunststoff
- Kunststoff natur
- Weithals Schraubgewinde RD 80
- Durch die Seitenriffelung liegt die Flasche gut in der Hand
- Geschmacks - und geruchsneutral
- Ideal zum Abfüllen chemisch-technischer Stoffe
- Für Reiniger, Farben, Lacke, Öle
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 2500 ml / 2.5 litr |
|---|---|
| Długość: | 90.5 mm |
| Szerokość: | 125 mm |
| Wysokość: | 280 mm |
| Waga: | 120 g |
| Jednostka opakowania: |
60 sztuk na karton
480 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233090 |
| Gwint: | ND 80 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 354,80 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.