250 ml pojemnik z zabezpieczeniem oryginalności z PP, biały, RD 65, okrągły
0,58 €
0,69 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 199 |
0,58 €
/ netto
|
| do 1599 |
0,44 €
/ netto
24 %
|
| do 3199 |
0,37 €
/ netto
36 %
|
| od 3200 |
0,32 €
/ netto
45 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
4-1101-0250-65
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 250 ml / 0.25 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 83.4 mm |
| Waga: | 23 g |
| Jednostka opakowania: |
200 sztuk na karton
3200 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 65 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | PP |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.