250 ml pojemnik z szerokim otworem, z HDPE, naturalny, RD 80, kwadratowy
0,69 €
0,82 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 323 |
0,69 €
/ netto
|
| do 1295 |
0,54 €
/ netto
22 %
|
| do 2591 |
0,46 €
/ netto
33 %
|
| od 2592 |
0,42 €
/ netto
39 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
2-U0-0250-80
- 250ml Volumen Fassungsvermögen
- Farbe natur (milchig-transparent)
- Weithalsschraubgewinde RD 80
- Mit Schulter
- Etikettierbar
- Problemloses Befüllen und Entleeren durch große Öffnung
- Schraubverschluss in weiß, schwarz, blau, rot, grün, türkis und hellgrün erhältlich
- Robuster HDPE Kunststoff
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 250 ml / 0.25 litr |
|---|---|
| Długość: | 88 mm |
| Szerokość: | 88 mm |
| Wysokość: | 76 mm |
| Waga: | 30 g |
| Jednostka opakowania: |
324 sztuk na karton
2592 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 80 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 87.20 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.