250 ml pojemnik szerokootworowy z HDPE, naturalny, RD 60, okrągły
0,73 €
0,87 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 474 |
0,73 €
/ netto
|
| do 1899 |
0,55 €
/ netto
25 %
|
| do 3799 |
0,46 €
/ netto
37 %
|
| od 3800 |
0,44 €
/ netto
40 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
4-0100-0250-60
- 250ml Volumen Fassungsvermögen
- Robuster HDPE Kunststoff
- Farbe natur (milchig-transparent)
- Weithalsschraubgewinde RD 60
- Mit Schulter
- Etikettierbar
- Problemloses Befüllen und Entleeren durch große Öffnung
- Schraubverschluss in weiß, schwarz, rot, gelb ,grün und türkis erhältlich
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 250 ml / 0.25 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 87.5 mm |
| Waga: | 20 g |
| Jednostka opakowania: |
475 sztuk na karton
3800 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 60 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 58.20 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.