250 ml butelka UN z HDPE, naturalna, OV 45
1,42 €
1,69 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 272 |
1,42 €
/ netto
|
| do 1637 |
1,22 €
/ netto
14 %
|
| do 3275 |
1,12 €
/ netto
21 %
|
| od 3276 |
1,02 €
/ netto
28 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
2-0200-0250-45
- 250ml Volumen Fassungsvermögen
- Robuster HDPE Kunststoff
- Kunststoff natur (milchig-transparent)
- Gewinde OV 45
- Mit eingezogenem Etikettierfeld
- Geschmacks- und geruchsneutral
- Ideal zum Abfüllen chemisch-technischer Stoffe
- Mit UN-Zulassung für Feststoffe
- Für hochwertige Pulver und Salze, Füllgüter, die UN-Zulassung benötigen, ideal für Rückstellmuster
- Verschluss: Originalitätsverschluss blau
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 250 ml / 0.25 litr |
|---|---|
| Długość: | 59 mm |
| Szerokość: | 59 mm |
| Wysokość: | 129 mm |
| Waga: | 29 g |
| Jednostka opakowania: |
273 sztuk na karton
3276 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Certyfikat UN: | 3H1/X0.8/S/... |
| Gwint: | OV 45 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 83.70 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.