250 ml butelka rixaline z tworzywa rHDPE Ocean Bound Plastic, naturalna, 24/410, kwadratowa
0,56 €
0,67 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 191 |
0,56 €
/ netto
|
| do 575 |
0,46 €
/ netto
18 %
|
| do 1151 |
0,44 €
/ netto
21 %
|
| od 1152 |
0,41 €
/ netto
27 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
22-4000-0250-24/410-RX
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 250 ml / 0.25 litr |
|---|---|
| Długość: | 47.7 mm |
| Szerokość: | 47.7 mm |
| Wysokość: | 149.5 mm |
| Waga: | 24 g |
| Jednostka opakowania: |
192 sztuk na karton
1152 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | 24/410 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | rHDPE odpady oceaniczne |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.