250 ml butelka okrągła z rPET, czarna, 24/410
0,54 €
0,64 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 314 |
0,54 €
/ netto
|
| do 2199 |
0,49 €
/ netto
9 %
|
| do 4399 |
0,42 €
/ netto
22 %
|
| od 4400 |
0,40 €
/ netto
26 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
29-3124-0250-24/410-SCH-I
250 ml Rundflasche PCR schwarz 24/410 rund
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 250 ml / 0.25 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 169.5 mm |
| Waga: | 21 g |
| Jednostka opakowania: |
315 sztuk na karton
4554 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | 24/410 |
| Kolor: | czarny |
| Materiał: | rPET |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.