250 ml butelka okrągła z rPET, biała, 24/410, cylindryczna
0,88 €
1,05 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 207 |
0,88 €
/ netto
|
| do 1663 |
0,59 €
/ netto
33 %
|
| do 3327 |
0,53 €
/ netto
40 %
|
| od 3328 |
0,47 €
/ netto
47 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
29-3004-0250-24/410-W
- 250ml Volumen Fassungsvermögen
- Aus rPET Kunststoff
- Transluzent
- Flache Schulter
- Gewinde 24/410
- Glänzende Oberfläche
- Perfekte Alternative zu Glasflaschen
- Bruchsicher
- Geringes Eigengewicht, dadurch auch geringe Transport- und Entsorgungskosten
- Recyclingfähig
- Ideal für die Bereiche Kosmetik, Tierpflege, Autopflege, Barber-Shops, Hotellerie & Gaststätten
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 250 ml / 0.25 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 170.9 mm |
| Waga: | 26 g |
| Jednostka opakowania: |
208 sztuk na karton
3328 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39235010 |
| Gwint: | 24/410 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | rPET |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.