250 ml butelka okrągła z rPET, bezbarwna, RD 38
0,31 €
0,37 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 209 |
0,31 €
/ netto
|
| do 1679 |
0,21 €
/ netto
32 %
|
| do 3359 |
0,19 €
/ netto
39 %
|
| od 3360 |
0,17 €
/ netto
45 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
29-3400-0250-38
- 250ml Volumen Fassungsvermögen
- Post-Consumer-Recyclat (PCR)
- Klarsichtig
- Gewinde RD 38
- Geschmacks - und Geruchsneutral
- Für Lebensmittel geeignet
- Ideal zum Abfüllen von Getränken, bspw. Smoothies
- Leichtes und schnelles Trinken durch große Öffnung
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 250 ml / 0.25 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 138.5 mm |
| Waga: | 14 g |
| Jednostka opakowania: |
210 sztuk na karton
3360 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 38 |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | PET, rPET |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.