250 ml butelka okrągła z HDPE, czarna, 24/410
0,48 €
0,57 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 191 |
0,48 €
/ netto
|
| do 1919 |
0,36 €
/ netto
25 %
|
| do 3839 |
0,31 €
/ netto
35 %
|
| od 3840 |
0,29 €
/ netto
40 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
3-0102-0250-24/410
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 250 ml / 0.25 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 175 mm |
| Waga: | 25 g |
| Jednostka opakowania: |
174 sztuk na karton
4176 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | 24/410 |
| Kolor: | czarny |
| Materiał: | HDPE |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.