250 ml butelka okrągła – rixaline – szkło bezbarwne – gwint PP 28
2,99 €
3,56 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 29 |
2,99 €
/ netto
|
| do 713 |
2,60 €
/ netto
13 %
|
| do 1427 |
1,56 €
/ netto
48 %
|
| od 1428 |
1,30 €
/ netto
57 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
1-0400-0250-28-RX
250 ml Medizinflasche Rixaline - Klarglas - Gewinde GL 28 .
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 250 ml / 0.25 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 133 mm |
| Waga: | 160 g |
| Jednostka opakowania: |
30 sztuk na karton
1428 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109045 |
| Gwint: | PP 28 |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | Szkło |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.