250 ml butelka laboratoryjna z LDPE, naturalna, RD 25, okrągła
1,53 €
1,82 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 251 |
1,53 €
/ netto
|
| do 1511 |
1,31 €
/ netto
14 %
|
| do 3023 |
1,20 €
/ netto
22 %
|
| od 3024 |
1,09 €
/ netto
29 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
3-0330-0250-25
- 250ml Volumen Fassungsvermögen
- LDPE Kunststoff
- Leicht zu drücken und trotzdem robust
- Kunststoff natur (milchig-transparent)
- Enghals Schraubgewinde DIN 25
- Durch transparente Optik ist der Füllstand jederzeit ersichtlich
- Leichtes Befüllen oder Reinigen dank der großen Öffnung
- Ideal als Rückstellbehälter oder Spritzflasche
- Zum Abfüllen, Aufbewahren oder Transport von Flüssigkeiten, Pasten, Pulver oder Granulate
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 250 ml / 0.25 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 177.5 mm |
| Waga: | 22 g |
| Jednostka opakowania: |
252 sztuk na karton
3024 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 25 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | LDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 65.10 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.