250 ml butelka kwadratowa z HDPE, naturalna, OV 32
1,60 €
1,90 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 246 |
1,60 €
/ netto
|
| do 1481 |
1,38 €
/ netto
14 %
|
| do 2963 |
1,26 €
/ netto
21 %
|
| od 2964 |
1,15 €
/ netto
28 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
2-0100-0250-32
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 250 ml / 0.25 litr |
|---|---|
| Długość: | 60 mm |
| Szerokość: | 60 mm |
| Wysokość: | 136 mm |
| Waga: | 34 g |
| Jednostka opakowania: |
247 sztuk na karton
2964 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | OV 32 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 97.90 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.