250 ml butelka kwadratowa z HDPE, biała, 24/410
0,63 €
0,75 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 191 |
0,63 €
/ netto
|
| do 2303 |
0,48 €
/ netto
24 %
|
| do 4607 |
0,42 €
/ netto
33 %
|
| od 4608 |
0,39 €
/ netto
38 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
2-4001-0250-24/410
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 250 ml / 0.25 litr |
|---|---|
| Długość: | 47.7 mm |
| Szerokość: | 47.7 mm |
| Wysokość: | 149.5 mm |
| Waga: | 27 g |
| Jednostka opakowania: |
192 sztuk na karton
4608 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | 24/410 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | HDPE |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.