250 ml butelka formowana z HDPE, biała, 24/410
0,47 €
0,56 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 249 |
0,47 €
/ netto
|
| do 2499 |
0,35 €
/ netto
26 %
|
| od 2500 |
0,32 €
/ netto
32 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
3-3101-0250-24/410
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 250 ml / 0.25 litr |
|---|---|
| Długość: | 34 mm |
| Szerokość: | 82 mm |
| Wysokość: | 126.1 mm |
| Waga: | 28.6 g |
| Jednostka opakowania: |
250 sztuk na karton
5000 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | 24/410 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | HDPE |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.