25 l kanister UN z HDPE, naturalny, RD 61, prostokątny, waga 850 g
7,62 €
9,07 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 5 |
7,62 €
/ netto
|
| do 23 |
6,93 €
/ netto
9 %
|
| do 47 |
6,60 €
/ netto
13 %
|
| od 48 |
6,29 €
/ netto
17 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
6-0200-250-61-850
- 25l Volumen Fassungsvermögen
- Robuster HDPE Kunststoff
- UN – Y Zulassung – für Füllgüter der Verpackungsgruppe II & III geeignet
- mit Skala – Skalierung in 1000ml-Schritten
- Stapelbar durch Stapelnocken
- Integrierte Sicke (Stabilisierungsrillen) für bessere Stabilität
- Kunststoff natur (milchig-transparent) - Füllstand jederzeit erkennbar
- Mit Tragegriff
- Weithals Gewinde RD 61
- Luft- und wasserdicht
- Etikettierbar
- Geschmacks- und geruchsneutral
- Ideal zum Abfüllen von Lebensmitteln
- Für Wasser, Alkohol, Saft, Most etc.
- Verschluss: Kanisterverschluss und Auslaufhahn
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 25000 ml / 25 litr |
|---|---|
| Długość: | 246 mm |
| Szerokość: | 290 mm |
| Wysokość: | 450 mm |
| Waga: | 850 g |
| Jednostka opakowania: |
6 sztuk na karton
48 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233090 |
| Certyfikat UN: | 3H1/Y1.9/170/... |
| Gwint: | ND 61 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 2379.40 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.