2000 ml butelka z uchwytem z HDPE, naturalna, RD 51
2,07 €
2,46 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 66 |
2,07 €
/ netto
|
| do 133 |
1,76 €
/ netto
15 %
|
| do 468 |
1,44 €
/ netto
30 %
|
| od 469 |
1,33 €
/ netto
36 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
3-1500-2000-51
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 2000 ml / 2 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 291.2 mm |
| Waga: | 95 g |
| Jednostka opakowania: |
67 sztuk na karton
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233090 |
| Gwint: | ND 51 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 264,80 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.