2000 ml butelka kwadratowa z HDPE, naturalna, RD 80, prostokątna
1,91 €
2,27 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 71 |
1,91 €
/ netto
|
| do 287 |
1,68 €
/ netto
12 %
|
| do 575 |
1,52 €
/ netto
20 %
|
| od 576 |
1,38 €
/ netto
28 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
2-M0-2000-80
- 2000ml Volumen Fassungsvermögen
- Robuster HDPE Kunststoff
- Kunststoff natur
- Weithals Schraubgewinde RD 80
- Durch die Seitenriffelung liegt die Flasche gut in der Hand
- Geschmacks - und geruchsneutral
- Ideal zum Abfüllen chemisch-technischer Stoffe
- Für Reiniger, Farben, Lacke, Öle
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 2000 ml / 2 litr |
|---|---|
| Długość: | 90.5 mm |
| Szerokość: | 125 mm |
| Wysokość: | 230 mm |
| Waga: | 100 g |
| Jednostka opakowania: |
72 sztuk na karton
576 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233090 |
| Gwint: | ND 80 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 295.70 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.