200 ml Spirituosenflasche "NOCTURNE" Klarglas rund
2,04 €
2,43 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 47 |
2,04 €
/ netto
|
| do 479 |
1,83 €
/ netto
10 %
|
| do 911 |
1,55 €
/ netto
24 %
|
| od 912 |
1,09 €
/ netto
47 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
45606P1
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 200 ml / 0.2 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 145 mm |
| Waga: | 300 g |
| Jednostka opakowania: |
48 sztuk na karton
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109047 |
| Gwint: | gwint korka |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | Szkło |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.